Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Hepimizin bildiği üzere nakliyatçılık sektörü modern bir anlayışla varlığını sürdürüyor. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerini tercih etmeniz durumunda bu moderniteden sizler de pekâlâ yararlanabilirsiniz. Peki, bu farkındalık yaratan hizmet çeşitliliğimiz içerisinde ne tür hizmetler yer alıyor? Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hemen hizmet detaylarımızı aktarmaya başlayalım.

Kadıköy Nakliyat Hizmetlerini Çok Beğeneceksiniz

Özellikle evden eve taşımacılık konseptinde uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile Kadıköy Nakliyat hizmetlerini seçerek kurumsal bir firma ile çalışmış olacağınızı bilmenizde yarar görüyoruz. Bu çerçevede;

  • Öncelikle bir ekspertiz çalışması yapıyoruz ve bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Firmamız ile irtibat kurmanızın ardından eşyalarınızı bulunduğu yerde analiz ederek en uygun araçlarımızı sizlere tahsis ediyoruz. Üstelik kredi kartı gibi ödeme kolaylıkları sağladığımızı da anti parantez belirtmiş olalım.
  • Asansörlü araçlarla gerçekleştireceğimiz çalışma gününü siz belirliyorsunuz ve biz o tarihte araçlarımızla birlikte adresinizde oluyoruz.
  • Hızlı, hasarsız ve güvenli taşımacılığın tartışmasız adresi firmamız eşya paketleme ve ambalajlama işlemine adrese ulaşır ulaşmaz hemen başlıyor. Tabii bu noktada çok kısa bir hatırlatma yapalım. Normal şartlarda firmamızın personeli standart bir izolasyon işlemini zaten yapmaktadır. Ancak ayrıntılı bir paketleme ve ambalajlama talep ediyorsanız bu talebinizi mutlaka belirtmenizi rica ediyoruz
  • Tüm titiz ve hassas çalışmamıza rağmen ortaya çıkabilecek hasarları eşya sigortalama sistemimiz karşılıyor ve hiç bir mağduriyet yaşanmasına bu anlamda izin vermiyoruz.
  • Eşyalarınızı tahliye etmek zorunda kaldığınız zamanlarda imdada yetişen eşya depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın geçici olarak depolarımızda saklanabilmesine olanak sağlıyoruz.
  • Fuar, çeşitli müzik etkinlikleri, kongre ve benzeri tüm toplantılara özel taşımacılık işlemleri için firmamızdan profesyonel destek alabiliyorsunuz
  • Mobilya söküm ve kurulum işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor.
  • Büro, Ofis ve Şirket taşımacılığı talepleriniz için firmamızdan 7/24 hizmet talebinde bulunabiliyorsunuz
  • Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat çalışmalarınız için en uygun fiyat koşullarında en kaliteli hizmeti talep etmekten lütfen çekinmeyiniz.

Uzman personeli ile Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

Bu gönderiyi paylaş