Şerifali Evden Eve Nakliyat

Şerifali Evden Eve Nakliyat

Şerifali evden eve nakliyat hizmetleri Ümraniye bölgesinde hizmet sunan taşımacılık şirketimiz tarafından yerine getirilmektedir. Şerifali ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama konusunda sizlere bilgi vermek üzere bu makalemizi yayınlıyoruz.

Şerifali Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleşir? 

Ev taşıma süreci genellikle müşterilerimizin yani evini ya da ofisini taşıyacak müşterilerimizin bizlere taşıma talebinde bulunması ile başlamaktadır. Firmamız bu aşama ile birlikte sizlere gereken bilgileri sunduktan sonra taşıma hizmetlerini başlatmış olmaktadır.

Kısacası taşıma süreci şu aşamalardan oluşur;

  • Evden eve nakliyat işlemi için gereken ekip ve malzemeler hazırda bulundurulur.
  • Taşıma günü belirtilen adreste nakliye aracımız ve ekibi belirttiğiniz adreste hali hazırda bulunacaktır.
  • Eşyaların paketlenmesi için patpat, taşıma kolisi vs. bulundurulur.
  • Eşyalarınızın sığabileceği bir nakliye aracımız taşıma günü size opsiyonlanmış olacaktır.  

 

Şerifali Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne kadar? 

Ev taşıma fiyatları her nakliyenin kalitesine göre değişkenlik göstermekle beraber sizlere ortalama oluşabilecek fiyatlar hakkında kısa bilgiler verecek olursak; nakliye ücretleri Şerifali şehir içi nakliyeler 1000 liradan başlarken şehirler arası nakliyat fiyatları 2500 liradan başlamaktadır.

Şerifali evden eve nakliyat fiyat politikası hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşıp, bilgilerinizi ilettikten sonra net fiyat alabilirsiniz. Ucuz ve uygun ekonomik fiyatlarla sizlere garantili hizmet sunmak için daima yanınızdayız.

Şerifali Ev Taşıma Şirketleri Hangi Hizmetleri Yapar? 

Şerifali ev taşıma şirketleri eşya taşıması öncesi paketleme, taşıma esnasında küçük eşyaların mutfak, kıyafet gibi ufak tefek malzemelerin toplanmasından sonra taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ev taşıma sonrası nakliye firmaları eşyaların kurulum montajını sağlamak zorundadır. Bu ev taşıma ücretine dahildir. Firmamız bu konuda büyük bir özveri ile yukarıda belirtilen işlemleri sağlamaktadır.

Şerifali Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Var Mı? 

Asansörlü ev taşıma hizmetleri Şerifali mahallesinde vardır. Asansörlü evden eve nakliyat son derece gelişmiş en çok tercih edilen hizmetleri kapsamaktadır. Artık neredeyse bütün bina asansörleri tercih edilmemekta dıştan kurmalı asansör sayesinde eşyalarınız kısa sürede nakliye aracına yüklenmektedir.

İstanbul Ümraniye Şerifali asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri için bizlere ulaşıp, talep de bulunmayı unutmayın. En iyi Şerifali asansörlü taşımacılık hizmetlerini kısa sürede sorunsuz bir şekilde halledelim.

Şerifali Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadar? 

Birçok iller arası nakliye bu konuda sizlere hizmet sunmanın yanında detaylı taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Fiyat politikası genellikle taşıma yapılacak iki il arasındaki km bazında uzaklık dikkate alınarak hesaplanır.

  1. Şerifali İzmir arası nakliye ücreti 3000 TL fiyatlarla başlamaktadır.
  2. Şerifali Ankara arası nakliye ücreti 2750 TL fiyat başlangıcı kabul edilmektedir.
  3. Şerifali Diyarbakır arası nakliye fiyatı 5000 TL fiyat başlangıcı kabul edilmektedir.

Firmamız İstanbul genelinde ev, ofis taşıma ve depolama hizmetleri sağlamanın yanında İller arası nakliye süreçlerini de gerçekleştirmektedir. En uygun İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri için bizi tercih edip, sorunsuz taşınabilirsiniz.

Şerifali Parça Eşya Taşıma Hizmeti Var Mı? 

Şerifali parça eşya taşıma hizmeti gerçek anlamda var mı? nasıl yapılır? Bu sorulara en kısa cevap; küçük nakliye araçlarımız sayesinde tek ya da birkaç parça eşyanızın nakliyesini sağlıyoruz.

Hem şehir içi hem de şehirler arası parça eşya nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle parça eşya nakliye hizmetlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şerifali Ofis Taşıma Hizmetleri Nelerdir ? 

Ofis nakliyesi son yıllarda hayli gerçekleşen bir o kadar da tecrübe isteyen bir iştir. Şerifali’de özellikle bir çok kurumsal firmamın bulunması nedeni ile ofis taşıma şirketine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ofis taşıma hizmeti bölgede birçok kes tarafımızca sağlanmış olup, müşteri memnuniyeti için gerekli olan hizmet sağlanmıştır. Ofis nakliyesi taleplerine karşılık veren firmamız araçları ve profesyonel ekibi sayesinde iş yerinizi eski yerden yeni yere taşımıştır.

Şerifali Ev Eşyası Depolama Firmaları Hangileri? 

Ev eşyası depolama hizmetlerinde aylık düşük rakamlarla evinizdeki fazla eşyalardan kurutulabileceğiniz gibi, zorunlu seyahat ve tatil gibi nedenlerden dolayı da eşyalarınızı teslim edeceğiniz bir depolama firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken buradaki nakliye firmaları ile iletişim sağlayıp, depolama hizmeti sunup, sunmadığını öğrenmeniz olacaktır.

Ev eşyası depolama hizmetlerimiz mevcuttur. Aylık uygun fiyatlara rutubetsiz, üst düzey depolarımızda eşyalarınızı depolama imkanına da sahip olabilirsiniz. Depolama esnasında eşyalarınızın nakliyesini firmamız kendi olanakları ile sağlamaktadır.

Şerifali Sigortalı Garantili Ev Taşıma Hizmeti Var Mı ? 

Şerifali mahallesi sigortalı ve garantili ev taşıma firması vardır. Fakat önceden sigortalı nakliye istiyorum diye firmadan talepte bulunmanız gerekmektedir. Unutmayalım ki sigortalı eşya taşımak her şeyden önce eşyalarınızın zarar görmemesi adına sizler için daha faydalı olacaktır.

Sigortalı evden eve taşımacılık hizmetlerinde Şerifali ev taşıma şirketlerini tercih etmenizde yarar vardır. Hasar görebilecek ve olumsuz durumlarda nakliye sigortanız sizlerin zararını karşılayacaktır.

Şerifali Evden Eve Nakliyat Hakkında En Çok Sorulan Sorular?  

Evden eve nakliyat şirketi olarak Şerifali ev taşıma ve ofis taşıma öncesi sorulan bütün soruları alt başlıklar halinde sizler için derledik. Sorulara kısa cevaplar vererek şeffaf ve temiz bir nakliye sürecini nasıl sağlayabiliriz diye birlikte cevap bulmaya çalıştık.

Ev taşıma esnasında nakliye şirketleri neler yapar? 

Firmalar eşyaların sorunsuz bir şekilde eski evden yeni eve nakliyesini gerçekleştirmek üzere belirli bir ücret mukabilinde eşyalarınızı taşımak, yeni gidilen evde kurmak zorundadır.

Şerifali evden eve nakliye hizmeti sağlayan her firma müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine karşılık vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak zorundadır. Özellikle nakliye sözleşmesi yapılıp taşınmaya muhakkak dikkat edilmesi gerekir. Nakliye sözleşmesine göre yapılması gereken bütün hizmetler kusursuz yapılmalıdır.

Nakliye Ücretlerinde İndirimli Taşınmak İçin Neler Yapmalıyız? 

Nakliye firmaları indirimli fiyat sunarken mutfak ve kıyafetlerin müşteri tarafından toplanıp toplanmayacağı en önemli kriterdir. Eğer müşteri ufak tefek eşyaları toplarsa; nakliye şirketi maliyetler açısından az harcama yapacağından bunları taşıma ücretine yansıtır.

Aşağıda da belirtildiği üzere erken rezervasyon da fiyat indirimleri için önemlidir. Bu nedenler taşıma gününden en az 3 gün önce nakliye firmanızı ayarlayın.

Nakliye Hizmeti Almak İçin Kaç Gün Önceden Haber Vermek Gerekir? 

Nakliye randevusu için taşıma gününüz ne kadar önceden kesin ise plan ve program yapması açısından taşıma firmasına bildirmeniz de o kadar faydalı olacaktır. Erken randevu olumsuz taşıma koşullarını ortadan kaldırmaktadır.

Erken rezervasyon halinde taşımaların ücretlerinde %40 indirim sağlıyoruz. Bu nedenle taşıma işlemini firmamıza erken bildirmenizde yarar vardır.

Covid-19 Sürecinde Taşınmak Yasak mı? 

Virüs süresinde sokağa çıkma yasağı olan günlerde taşınma kesinlikle yasaktır. Eğer taşınma planı yapıyorsanız yasakların olmadığı güne program yapmanızda fayda vardır. Lütfen sokağa çıkma günlerinde taşımaları planlamayın!

Covid-19 kapsamında özel korumalı maske, eldiven ve elbiselerle taşıma sürecini gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için bizlere çağrı merkezimizden ulaşıp bu hassas süreç hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Ev Taşıma Ücreti Ne Zaman Kime Ödenir? 

Evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştikten sonra, kısacası taşıma bittikten sonra, yeni evde kurulum vs. bittikten sonra taşıma personeline yapılır. Ödeme gerçekleştikten sonra makbuzunuzu muhakkak alınız.

Her taşıma sonrası alınan makbuz sizlerin taşıma yaptığınıza ve nakliye hizmeti aldığınıza dair resmi evrak görevi taşımaktadır. Firmamız güvenceniz için her taşıma sonrası sizlere makbuzunuzu ve teşekkür mektubunu bizleri tercih ettiğinizden dolayı takdim etmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş