Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Nitelikli bir nakliyat şirketi arıyorsanız Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Çünkü firma olarak kurumsal hizmetler üretiyoruz ve önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlanmasıdır efendim. Üstelik İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun bu ayrıcalıklı hizmetlerimizi sizlerin ayağına kadar getiriyoruz. Peki, sizlere hangi hizmetlerimizle ulaşıyoruz. Dilerseniz daha fazla bekletmeden konumuzun ayrıntılarına geçelim. Sürecimiz öncelikle ücretsiz ekspertiz çalışması olarak adlandırdığımız hizmet türü ile başlıyor.

İstanbul Nakliyat Firmaları Arayışınıza Son Verebilirsiniz

Hepimizin malumu olduğu üzere bir yerden bir yere taşınmak gerçekten zorlu bir süreç gerektiriyor ve bu sürecin en fazla şikâyet edilen yönü eşya hasarları ile ilgilidir. Dolayısıyla İstanbul nakliyat firmaları arasında bir tercih yaparken firmamızı öncelikleriniz arasına alacağınızı düşünüyoruz. Çünkü oldukça disipline bir anlayışla hareket ediyoruz ve personelimiz konusunda uzman elemanlardan oluşuyor.  İsterseniz Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerimizi maddeler halinde bir sıralama ile aktarmaya çalışalım.

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Asansörlü yükleme ve boşaltma
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti (standart ve ayrıntılı paketleme olarak ikiye ayrılıyor)
  • Eşyaların geçici olarak muhafaza edildiği eşya depolama sistemi
  • Büro, iş yeri, ofis taşıma hizmetleri
  • Eşya sigortalama hizmetimiz yükleme boşaltma ve kurulum esnasında ortaya çıkabilecek her türlü hasarı karşılıyor
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Kara yolu yük taşıma
  • Mobilya söküm ve kurulum işlemleri
  • Fuar ve etkinliklere yönelik taşımacılık

Tarzında çalışmalarımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Sancaktepe Nakliyat Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Tabii konsept bir çalışma modeli uyguladığımızdan Sancaktepe nakliyat firması olarak aynı zamanda karayolu yük taşımacılığı yapıyoruz. Yanı sıra gerek şehir içi gerekse şehirler arası yük taşımacılığı alanlarında da hizmetlerimizden pekâlâ faydalanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca firmamız ile kuracağınız irtibat sonrasında son derece uygun fiyatlarımızdan ve kredi kartına özel ödeme kolaylıklarından yararlanabileceğinizi bu noktada belirtmiş olalım.

Lütfen sizlere çok daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizlere çok daha kapsamlı bilgiler sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz.

Bu gönderiyi paylaş