Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Hepimizin bildiği gibi nakliyat hizmetleri disipline bir çalışma gerektiriyor.  Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerini seçerek sizlerde modern hizmetlerimizden ve  makul fiyatlarımızdan maksimum düzeyde yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için tek yapmanız gereken 7/24 açık bulundurduğumuz  telefonlarımızı aramak olacaktır efendim. Sonrasında firmamızın personeli eşyalarınızı bulunduğu yerde inceliyor ve bütçenize en uygun koşullarda fiyatları sizlere takdim ediyor. Elbette kredi kartı avantajlarından yararlanmak isterseniz bu tarz ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz.

Ümraniye Nakliyat Sıra Dışı Hizmetleri İle %100 Memnuniyet

Öncelikle detaylara geçmeden çok kısa bir hatırlatmada bulunalım. Ümraniye nakliyat hizmetleri uzun yıllardır sürdürülen ve köklü bir anlayışa sahiptir. Dolayısıyla %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir hizmet anlayışı ile hareket ettiğimize emin olabilirsiniz. İsterseniz konunun çok daha iyi anlaşılabilmesi için Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerini maddeler halinde sıralayalım.

  • Ayrıcalıklı çalışmamız ücretsiz ekspertiz olarak adlandırdığımız inceleme sonrasında başlıyor. Eşyalarınızı yerinde görüyoruz ve en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizin yanı sıra asansörlü araçlarla ulaştığımız adresinizde yükleme çalışmaları hızla başlıyor. Küçük bir ilave de bulunalım. Ayrıntılı bir paketleme çalışması talep ediyorsanız bunu mutlaka firmamıza paylaşmanızı istirham ediyoruz
  • Mobilya grubu eşyalarınızı personelimiz yerinden sökerek uygun izolasyon malzemeleri eşliğinde araçlarımıza yerleştiriyor.
  • Tabii aynı zamanda su tesisatlarına bağlı çamaşır veya bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızı da firmamızın personeli sökme ve tekrar montaj hizmetlerini gerçekleştiriyor.
  • Konforlu olduğu kadar huzurlu bir nakil süreci yaşamanız için tüm hassas çalışmamıza rağmen bir hasar ortaya çıkması durumunda eşya sigortalama sistemimiz maddi güvence sağlıyor.
  • Eşya depolama sistemimiz eşyalarınızın ulaşacağı bir adres olmaması yani evinizin tahliyesi durumunda imdadınıza yetişiyor. Bu depolarımızda muhafaza edilen eşyalar siz teslim alana kadar burada bekletiliyor
  • Büro ve Ofis taşımacılığı işlemleriniz için lütfen firmamızın tecrübesine güvenin.
  • Kara yolu yük taşımacılığı
  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat bizim işimiz efendim

Lütfen huzurlu bir nakil sürecini sizlere yaşatacak Ümraniye evden eve nakliyat telefonlarımızı cep telefonunuza mutlaka kaydedin efendim. Kurumsal hizmetlerimiz ile bir hayli referansa sahip firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız

Bu gönderiyi paylaş